Běh kolem Doubravky

ilustr. foto
  •  

Milovníci běhu pozor, už v neděli 5. listopadu se konají tradiční závody. Teplický dům dětí a mládeže s TJ Hvězdou Trnovany připravil memoriál Ladislava Kořána a Vladimíra Duška, jako 79. ročník.

Běžecké závody jsou podle pořadatelů určeny všem zájemcům, bez ohledu na věk, nebo výkonost. „Rádi přivítáme jak amatérské běžce „hobíky“, tak motivované závodníky registrované ve sportovních oddílech. Přihlásit a zúčastnit se mohou jak tzv. „žákovské“ věkové kategorie, které budou mít připravenu běžeckou trať před tenisovým areálem Panoráma v délce 200 metrů určené pro předškoláky, přes tratě v délce 600 až 1000 metrů určené různým žákovským kategoriím, až po tratě v délce 1 500 až 3 000 metrů určené pro starší žáky a dorostence,“ říká ředitel DDM Aleš Perch s tím, že běh na 10 kilometrů, po značené cestě okolo Doubravky, memoriál Vladimíra Duška, určený dospělým závodníkům, bude běžecké závody v 9:00 hod zahajovat a závěrečný běh na 4 200 metrů určený opět dospělým závodníkům, memoriál Ladislava Kořána bude v poledne běžecké závody zakončovat.

Přihlásit se je možné on line prostřednictvím www.ddmteplice.cz  kde najdete všechny potřebné informace anebo v klubovně tenisového oddílu Panoráma od 8:00 hodin, vždy však minimálně hodinu před závodem jednotlivých kategorií. Časové rozpisy běžeckých závodů, rozdělených vždy na kategorie dívky – chlapci a ženy – muži a nákresy jednotlivých tratí jsou opět uvedeny na webu DDM Teplice a budou uveřejněny u startu, prostranství bývalé restaurace stará Panoráma. Kromě registrace v tenisovém areálu Panoráma, je možné se v šatnách převléci a bude tu zajištěn pitný režim a také zde bude průběžně probíhat vyhodnocování. Organizátoři pro letošní ročník závodů zajistili ceny pro všechny vítěze.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*