Autobusy pojedou v noci i na Silvestra

  •  

Obyvatelům Teplicka budou v příštím roce jezdit o něco více noční spoje.

Ústecký kraj totiž od 13. prosince mění jízdní řády pro zelené krajské autobusy. Pojedou podle velmi podobných jízdních řádů jako letos, ale drobné změny se přeci jen zavádějí. Obyvatele i návštěvníky Teplic tak podle mluvší kraje Lucie Dosedělové čeká rozšíření provozu nočních linek 802 a 803 i o Vánocích a během Silvestra.

„Nově zavedený systém autobusové veřejné dopravy se nám i přes určité dílčí nedostatky osvědčil a nemáme důvod do něj po prvním roce fungování podstatněji zasahovat. U regionálních vlaků bylo podnětů pro změny ještě méně, takže tam jsou jízdní řády ještě podobnější s letošním rokem,“ vysvětlil změny krajský radní Jaroslav Komínek.

V novém jízdním řádu jsou připraveny ještě časové posuny vybraných autobusových spojů, navazujících na rychlíky ve směru z Chebu přes Chomutov a Ústí nad Labem do Prahy a obráceně.

Jízdní řády pro rok 2016 naleznete už v průběhu listopadu na dopravním portálu www.dopravauk.cz a od ledna i v tištěné formě ve všech informačních kancelářích dopravců Dopravy Ústeckého kraje.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*