Autobus do Prahy od středy zdraží

  •  

Autobusy, které Arriva vypravuje z Teplic do Prahy a zpět, budou od středy o deset korun dražší. Společnost naopak cestujícím poskytne lepší možnosti, jak jízdenky na tyto spoje koupit. Jízdní řád zůstane stejný.

Jízdenky nakoupené v předprodeji na internetu i v kamenných prodejnách budou nově stát 69 korun místo dosavadních 59. Cestující, kteří nechají nákup jízdenky až do autobusu, zaplatí za cestu do Prahy 79 korun místo dosavadních 69. „Stále platí, že studenti mohou využít jak státem garantované žákovské jízdné, tak 10% slevu na ISIC kartu a poskytujeme také slevu pro seniory. Ti budou jezdit o 20 korun levněji, tedy za 49 korun v případě nákupu v našem e-shopu nebo za 59 při nákupu v autobuse nebo v kanceláři,“ řekl ředitel Petr Havlík. Právě senioři budou mít nyní možnost cestovat levněji ve všech spojích Arriva Expressu, dosud se tato sleva vztahovala jen na vybrané spoje mimo špičku.

Příští týden Arriva rozšíří počet svých předprodejních míst, kde mohou lidé kupovat jízdenky na její autobusové spoje. Ty bude nově možné pořídit také ve více než 250 pobočkách prodejní sítě AMSBus v Česku i na Slovensku. Jedna z prodejních kanceláří AMSBus je také přímo na nádraží v pražských Holešovicích nebo v teplické poliklinice.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*