FOTO: Arkadie již po páté v maďarských Harkánech

  •  

Po týdenním rehabilitačním pobytu v jihomaďarských Harkánech se domů vrátili klienti denních stacionářů, rehabilitačních dílen a zaměstnanci chráněných dílen. Pobyt 45 účastníků byl uskutečněn ve spolupráci s cestování kanceláří.

Léčebná dovolená byla zaměřena především na rehabilitaci v síře, kde dvakrát denně probíhalo terapeutické cvičení. Klienti a zaměstnanci ale využívali i dalších bazénů a welnes centra. Ve volném podvečerním a večerním čase se uskutečnila řada dalších společenských a rekreačních aktivit. Jako v minulých letech nemohla chybět taneční zábava, ale také pěší túra a na rozlučku samozřejmě tradiční opékání maďarských klobás.

Díky dárcům se mohly uskutečnit i další aktivity jako návštěva ranče spojená s projížďkou na koňských povozech a zakončená společnou večeří nebo projížďka vyhlídkovým vláčkem po okolí Harkán a blízkého Siklose.

Poděkování za bezpečnou jízdu patří především řidičům Jiřímu Boudovi a Rudovi Pelikánovi. Za příspěvek na dopravu poděkování městům Bílina, Dubí, Duchcov a Osek.

Mirka Horová


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*