AKTUÁLNĚ: Policisté šetří úmrtí ženy, hledají svědky

  •  

Mrtvá žena, kterou dnes ráno našel náhodný kolemjdoucí, zřejmě zemřela násilnou smrtí. V současné době vše šetří krajští policisté, kteří žádají o pomoc i případné svědky. Žena byla dnes ráno nalezena bez známek života v Nákladní ulici v Teplicích. Na místě přístupném veřejnosti.

„V souvislosti se šetřením okolností smrti ženy se obracíme na veřejnost. Žádáme případné svědky, kteří se pohybovali v okolí ulice Nákladní a všimli si čehokoliv podezřelého, aby kontaktovali policisty prostřednictvím linky 158, případně na jakékoliv policejní služebně. Policisty zajímá doba od včerejší zhruba 19. hodiny do dnešních ranních hodin, do cca 6:45. Také žádáme řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli ulicí Nákladní a mají vozidlo vybaveno funkčním kamerovým zařízením, aby policistům poskytli záznam,“ říká krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Během vyšetřování na místě nálezu a v jeho okolí policisté na několik hodin uzavřeli ulice Nákladní a Riegrovu. Dopravu proto odkláněli na objízdné trasy.

„Totožnost ženy policisté nyní ověřují a po pachateli násilného činu pátrají. Přesnou příčinu úmrtí objasní až nařízená soudní pitva. Výsledky prvotního šetření nasvědčují, že žena zemřela cizím zaviněním,“ doplňuje mluvčí Bartošová.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*