Akce Help for Australia vynesla bezmála 20 tisíc korun

  •  

Dobročinná akce na podporu Australského Červeného kříže se opravdu vydařila, podařilo se vybrat 19 455 korun. Zúčastněným se naskytla příležitost vidět taneční kreace a pěvecká vystoupení tří stovek účinkujících. Program byl opravdu bohatý.

Vše zahájil moderátor Libor Schlenz spolu s proslovy starosty obce Novosedlice Radoslava Bartůňka, ředitelkou oblastního spolku Českého Červeného kříže Teplice Alexandrou Svobodovou a ředitelkou základní školy Novosedlice Janou Hurdovou.

Pak už zazpívaly děti ze ZŠ Novosedlice píseň – Srdce nehasnou, po základní škole se představila mateřská škola z Novosedlic se zpěvem a drobnými tanečními kreacemi, dále nastoupil dětský pěvecký sbor Poupata, který navštěvují žákyně a žáci 3. – 5. tříd ze ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy z Maršovské v Teplicích. Vystoupil také Inlineclub Teplice pod vedením Barbory Slukové.

Country do tělocvičny přinesli skupiny Lajničky a Mixdance z Krupky. Teplická taneční skupina Bolly Ladies všechny okouzlila svými křídly a pastvou pro oči byla také skupina Vox Luminas, která předvedla světelnou show. Také vystoupila děvčata ze skupiny Duo Marlen.

Při dalším vystoupení se všem přítomným zdálo, že některé tanečnice ze skupiny Basta Cheerleaders opravdu létají, protože při některých částech vystoupení byla děvčata z této skupiny nad zemí. S dalším kouzelně-pohádkovým vystoupením přišel taneční kroužek ZŠ Maršovské – Dancing Girls. Taneční skupina Mixdance z Krupky přišla s tematickým vystoupením s názvem „Zkrocení ohně“. Taneční vystoupení uzavřela třešnička na dortu – skupina z domu dětí a mládeže Teplice Royal Crew, které působí již 12 let.

Pořadatelé zvětšili parket a na kapelu Hurricane, okouzlující zpěv Libora Schlenze a kapelu Modlanská skládka tančili organizátoři, účinkující i lidé z publika. Akce byla opravdu povedená a její závěr byl pro všechny zážitkem.

Návštěvníci si během programu mohli zakoupit dárek z klokaní kapsy, vyfotit se s maskoty Nadačního fondu Slza zvířat, zakoupit si ručně vyráběné šperky nebo se občerstvit.

Na akci pořádanou Místní skupinou Českého Červeného kříže Novosedlice, Dubí Proboštov, obcí Novosedlice a Oblastním spolkem Českého Červeného kříže Teplice se vybralo do kasičky, která byla otevřena na obecním úřadě v Novosedlicích ve středu 19. února přesně 19 455,- Kč. Velké díky patří sponzorům a partnerům akce.

Jiří Herlitze předseda MS ČČK NDP


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*