AGC podpoří před Vánoci místní Arkadii, věnuje jí sto tisíc korun

  •  

Teplická sklárna AGC Flat Glass Czech tradičně před Vánoci finančně podporuje potřebné v regionu. Letos firma podpoří sto tisíci korunami teplickou Arkadii, která dlouhodobě zajišťuje důstojný a plnohodnotný život dětí a dospělých se zdravotním znevýhodněním. V předchozích letech se předání daru uskutečnilo na každoročním Vánočním koncertě firmy, v tomto roce se však muselo odehrát bez slavnostního předání.

„Mnohaletá tradice předávání finančního daru potřebným na Teplicku byla vždy nedílnou součástí našeho Vánočního koncertu. Letos bohužel zasáhla vyšší moc. I přesto jsme ani letos na tuto tradici nezapomněli. Proč jsme podpořili Arkadii? Arkadie je už desítky let pevným pilířem péče o hendikepované z Teplic i širokého okolí. Dělají to skvěle, a proto vždy rádi jejich důležitou práci podpoříme,“ říká manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Libor Sehnal.

„Naše práce je již ze samé podstaty založena na dlouhodobém partnerství, protože naši klienti vyžadují dlouhodobou péči. Je pro nás proto zásadní mít partnery, na které se můžeme spolehnout. Jedním z nich je teplická sklárna AGC Flat Glass Czech, která je naším pravidelným dárcem v dobách dobrých i horších. Nesmírně si toho ceníme a za podporu děkujeme,“ dodává Lenka Machaloušová, ředitelka Arkadie.

Teplickou Arkadii podporuje AGC Flat Glass Czech řadu let. Pravidelně před Vánoci věnuje finanční příspěvek na její činnost. Arkadie provozuje základní a praktickou školu, ale také chráněné dílny a poskytuje další sociální služby dětem i dospělým se zdravotním postižením. Arkadie zaměstnává přes 150 osob, z toho zhruba dvě třetiny jsou se zdravotním postižením. Dalších 25 zaměstnanců zaměstnává Základní a Praktická škola Arkadie.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*