AGC chystá Koncert pro Teplice: Blue Rocket „okoření“ Kabáti

  •  

Blue Rocket kořeněný Kabáty – tak by se dal nazvat ojedinělý koncert, který se v sobotu 19. října od 15:00 odehraje v Zahradním domu v Teplicích. Pro všechny nejen Tepličáky jej přichystala společnost AGC Flat Glass Czech, která slaví několik kulatých výročí – především 130 let od zahájení výroby skla v Řetenicích a 50 let od využití technologie plavení skla.

Na co se mohou návštěvníci těšit? Především na skvělý rock v podání dlouholeté teplické kapely Blue Rocket, která si jako hosty pozvala tři členy skupiny Kabát, Radka „Hurvajse“ Hurčíka, Otu Váňu a Tomáše Krulicha. Mezi hosty budou také teplický patriot a muzikant Petr Kadlček, člen skupiny Doctor Victor Víťa „Mádl“ Chocholouš a majitel jediných hudebnin v Teplicích Jakub Fojtík. Vstup na akci je zdarma.

„Na konci tohoto týdne slavíme několik kulatých výročí spojených s naší společností AGC Flat Glass Czech a výrobou skla v Teplicích. Protože je naše společnost přirozenou součástí města Teplice, ve kterém sídlíme a které také dlouhodobě podporujeme mnoha aktivitami, rozhodli jsme se oslavu přenést přímo do města. A s kým jiným se spojit než s „kovanými“ Tepličáky, kterými jsou skupina Blue Rocket nebo členové skupiny Kabát. Zveme proto všechny, nejen Tepličáky, na skvělou muziku,“ řekl Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*